Parapety

Parapety, to bardzo ważny element wystroju całego pomieszczenia. Dobrze dobrane, są nie tylko funkcjonalne, ale stanowią jego ozdobę. Bogaty wybór rodzaju parapetów, ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna daje pewność, że każdy z klientów znajdzie tu coś dla siebie. Oferowaną przez nas gamę parapetów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych charakteryzuje ciekawe wzornictwo, uniwersalność oraz bogata kolorystyka.

W naszej ofercie posiadamy parapety zewnętrzne oraz wewnętrzne, między innymi:

STALOWE

Parapety zewnętrzne produkowane z najwyższej jakości blach, lakierowane proszkowo co zapewnia im długoletnią trwałość i funkcjonalność.

ALUMINIOWE

Parapety zewnętrzne produkowane metodą ciągnięcia aluminium. Pełny asortyment uzupełniający zakończenia, uszczelki, systemowe oraz okapniki i zaślepki.

MDF

Parapety wewnętrzne wykonane z płyt MDF oklejanych próżniowo wysokiej klasy laminatem.

PCV

Parapety wewnętrzne produkowane są z komorowych profili PVC, a ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową.

Konglomerat

Parapety z materiału składającego się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

Parapety granitowe
Nakładki parapetowe

Wewnętrzne przeznaczone do nałożenia na istniejące parapety.

R a t y w y c e n a