Rolety

Rolety  w zależności  od tego na jaki rodzaj  się zdecydujemy,  rolety to ochrona przed hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem czy zabezpieczenie przed włamaniem w przypadku rolet zewnętrznych. Rolety to  również  mniejsze rachunki za ogrzewanie. Niewątpliwie rolety stanowią też element dekoracyjny, zarówno wnętrza  w przypadku rolet wewnętrznych, jak i elewacji, w przypadku rolet zewnętrznych.

W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne,  montowane  od strony zewnętrznej okna,  jak i rolety wewnętrzne materiałowe różnego rodzaju montowane wewnątrz pomieszczeń.

Duży wybór  skrzynek, profili,  wzornictwa oraz  kolorystyki   spełni na pewno  oczekiwania każdego  klienta.  Oprócz funkcjonalności rolet stawiamy również na ich  zalety dekoracyjne oraz wygodę użytkownika, a każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

  • Rolety nadstawne montowane na etapie budowane obiektu  lub wymiany stolarki okiennej. Skrzynka rolety jest nakładana na ramę okna lub drzwi. Duży wybór kolorystyki. Doskonałej jakości napędy  zarówno radiowe jak i przewodowe.
  • Rolety montowane na elewacji. Duży wybór kolorystyki. Doskonałej jakości napędy  zarówno radiowe jak i przewodowe.

ROLETY WEWNĘTRZNE- MATERIAŁOWE

  • Roleta w kasecie z prowadnicami – rolety ściśle przylegające do szyby okiennej. W dostępnej w różnych kolorach,  zabudowanej kasecie materiał jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki  samohamującemu systemowi łańcuszkowemu  roleta może być opuszczona do pożądanej długości. Kaseta  może być zamontowana  do listwy przyszybowej lub  w inny sposób w zależności od woli klienta
  • Roleta „dzień – noc” – rolety materiałowe  z tzw. Podwójnym prowadzeniem materiału. Poziome pasy  tkaniny pozwalają na regulowanie poziomem światła. Dostępne w wielu rodzaju materiałach oraz kolorach. Z powodzeniem zastępują na oknach klasyczne firany.
  • Roleta mini – prosta  forma rolety , mocowana na ramie okna za pomocą uchwytów dostosowanych do szerokości ramy okiennej. Bezinwazyjna. Dostępna w wielu rodzajach materiału  oraz różnych kolorach .Wybór koloru łańcuszków.
  • Roleta wolnowisząca–  roleta montowana nad wnęka okienną, jedna z najprostszych rolet. Materiał nie jest ukryty w kasecie.
  • Rolety dachowe – przeznaczone do okien połaciowych o specjalnym sposobie naciągania materiału zapewniającym równomierne napięcie i przyleganie do okna niezależnie od kąta nachylenia; Roleta może być  na sprężynie.
  • Moskitiery – kolory ramek do wyboru, dopasowane do każdego koloru okna.
R a t y