Wewnętrzne-materiałowe

Roleta w kasecie z prowadnicami

Rolety ściśle przylegające do szyby okiennej. W dostępnej w różnych kolorach, zabudowanej kasecie materiał jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki samohamującemu systemowi łańcuszkowemu roleta może być opuszczona do pożądanej długości. Kaseta może być zamontowana do listwy przyszybowej lub w inny sposób w zależności od woli klienta.

Roleta „dzień – noc”

Rolety materiałowe z tzw. podwójnym prowadzeniem materiału. Poziome pasy tkaniny pozwalają na regulowanie poziomem światła. Dostępne w wielu rodzaju materiałach oraz kolorach. Z powodzeniem zastępują na oknach klasyczne firany.

Roleta mini

Prosta forma rolety , mocowana na ramie okna za pomocą uchwytów dostosowanych do szerokości ramy okiennej. Bezinwazyjna. Dostępna w wielu rodzajach materiału oraz różnych kolorach .Wybór koloru łańcuszków.


Roleta wolnowisząca

Roleta montowana nad wnęka okienną, jedna z najprostszych rolet. Materiał nie jest ukryty w kasecie. Może być montowana do lub nad wnękę okienną.


Roleta plisy

Roleta umożliwiająca zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry.

Rolety dachowe

Przeznaczone do okien połaciowych o specjalnym sposobie naciągania materiału zapewniającym równomierne napięcie i przyleganie do okna niezależnie od kąta nachylenia; Roleta posiada mechanizm sprężynowy.

Kolory ramek do wyboru, dopasowane do każdego koloru okna

Moskitiery

R a t y w y c e n a